AktualnościRegion
16 październik 2019 19:05

Galeria Twierdza Zamość. Bezpłatne warsztaty „Bezpiecznie Dziecko w Centrum Handlowym”

Szczegóły wydarzenia
Data: 04 listopad 2019 08:00
Miejsce: Zamość, ul. Przemysłowa 10
Bezpłatne warsztaty „Bezpiecznie Dziecko w Centrum Handlowym”,
Wzorem poprzednich lat Galeria Twierdza Zamość ponownie organizuje bezpłatne warsztaty dla dzieci pt. "Bezpieczne Dziecko w Galerii Handlowej”. Celem akcji jest edukacja najmłodszych w temacie bezpieczeństwa podczas robienia zakupów w dużych obiektach handlowych, a także przekazanie wiedzy i zasad, które pomogą dzieciom prawidłowo zachować się w sytuacji zagubienia.

Galeria Twierdza jest jednym z największych obiektów handlowych w Zamościu i codziennie odwiedzana przez tysiące ludzi, zatem bezpieczeństwo naszych Klientów, a przede wszystkim dzieci jest dla nas najważniejsze. Jesteśmy dumni z tej inicjatywy. Staramy się edukować dzieci i rodziców w zakresie bezpiecznego poruszania się po dużej przestrzeni galerii handlowej – mówi Joanna Wyrostek, dyrektor Centrum Handlowego Twierdza w Zamościu.

Dzieci biorące udział w spotkaniach będą miały okazję zwiedzić ciekawe miejsca w galerii w towarzystwie opiekunów i ochrony budynku, a także dowiedzą się jak prawidłowo zachować się w sytuacji zagubienia oraz alarmu pożarowego.

Dodatkowo uczestnicy będą mogli zapoznać się z pracą ochroniarza, obsługą krótkofalówek, zwiedzić pomieszczenie monitoringu i samodzielnie operować systemem monitorowania.

Na zakończenie warsztatów każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom oraz prezent w postaci książeczki edukacyjnej i oryginalnej opaski "niezgubki" marki Siband.

Warsztaty odbywają się przy współpracy z Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu.

Zapraszamy serdecznie do udziału w bezpłatnych warsztatach dla grup zorganizowanych (dzieci w wieku 5-6 lat) od 4 do 29 listopada o godz. 9:00 i 10:00.

Zapisy odbywają się pod numerem telefonu 885 981 442.

 • R
  Redakcja
 • data dodania 16 październik 2019 19:05

Komentarze (1 )

 • Loan Offer
  05 listopad 2019 19:08
  Czy potrzebujesz pożyczek prywatnych lub biznesowych według stawki 2% na różne cele? Jeśli tak; Skontaktuj się z nami: opploansllc@gmail.com

  *Pełne imię i nazwisko:_________
  *Adres:_________
  *Numer telefonu:_________
  *Kwota kredytu:_________
  * Czas trwania pożyczki: _________
  *Kraj:_________
  *Cel pożyczki:_________
  *Zawód__________

  Z poważaniem
  Kierownictwo
  Skontaktuj się z nami: opploansllc@gmail.com
Dodaj komentarz

Więcej wpisów

Bal Andrzejkowy 2019 w Restauracji Avocado

 • Wydarzenie 30.11, 18:00, za 11 dni