tomaszowiak.net
30 październik 2019 13:40

3 powody dlaczego warto posiadać wizytówkę firmową na tomaszowiak.net

3 powody dlaczego warto posiadać wizytówkę firmową na tomaszowiak.net,

Jeżeli prowadzisz własny biznes, na pewno często się zastanawiasz co możesz zrobić, aby zwiększyć obroty swojej firmy. Z pewnością dobrym kierunkiem jest dotarcie do większej ilości odbiorców, którzy mogą zamienić się w Twoich Klientów. Najszybszym medium do zwiększenia zasięgu jest obecnie Internet. Warto poświęcić mu więcej uwagi, tak by oferta Twojej firmy była ponad konkurencją.

Aby budować rzetelny i wiarygodny wizerunek w sieci, powinieneś działać na wielu frontach, wyświetlać się na branżowych portalach. Samo założenie fanpage na Facebooku to dzisiaj już zdecydowanie za mało.

Mam dla Ciebie okazyjną ofertę. Możesz skorzystać z bezpłatnej reklamy i utworzyć tzw. wizytówkę firmową na portalu biznesowym tomaszowiak.net. Zastanawiasz się pewnie czy warto? Poniżej przedstawię 3 powody, które powinny rozwiać wątpliwości. 

1. Wysokie pozycje w Google

Portal tomaszowiak.net nieprzerwanie działa w sieci już od 2014 roku. Od tego czasu wypracował wysoką i ugruntowaną pozycję w wynikach wyszukiwania Google. Najlepsze rezultaty osiąga dla fraz łączonych razem z "tomaszów lubelski", dlatego jest świetnym rozwiązaniem dla lokalnego biznesu. W wielu przypadkach wizytówka tej samej firmy na tomaszowiak.net ma lepszą pozycję w Google niż konkurencyjny płatny gigantyczny serwis panoramafirm.pl, czy nawet oficjalny fanpage na Facebooku tej samej firmy. Poniżej przykład:

2. Darmowa promocja firmy

Koszt dodania wizytówki Twojej firmy wyniesie 0 zł! Tak, dobrze widzisz - jest to zupełnie bezpłatna oferta. Wartość jaką wniesie dla Twojej marki posiadanie wpisu na tomaszowiak.net jest szacowana co najmniej kilkaset złotych. Ty masz okazje skorzystać z tej oferty zupełnie za darmo. Zaznaczę jedynie, że taka okazja się już nie powtórzy, a ilość bezpłatnych miejsc jest ściśle ograniczona (widoczna obok logo tomaszowiak.net na górze strony). Nie zwlekaj, bo konkurencja Cie wyprzedzi.
 

3. Wygoda i czytelna prezentacja 

Na portalu tomaszowiak.net próżno szukać banerów reklamowych, których pełno w całej sieci. Dzięki temu sposób przeglądania strony jest znacznie przyjemniejszy bo nie atakują nas z każdego możliwego miejsca nachalne reklamy. 

Cały interfejs został zaprojektowany tak, aby maksymalnie ułatwić przeglądanie portalu głównie na urządzeniach mobilnych. Dlaczego? Ponieważ obecnie one generują największy ruch. Dzięki temu wiesz, że Klient odwiedzający Twoją wizytówkę szybko odnajdzie kontakt do Twojej firmy. Jedynym kliknięciem zadzwoni lub uruchomi nawigację Google Maps, która zaprowadzi go wprost pod drzwi Twojego biura, sklepu czy gabinetu.

Jak dodać własną firmę?

  1. Załóż konto na portalu
  2. Uzupełnij dane swojej firmy i prześlij formularz
  3. Odczekaj aż zweryfikujemy poprawność danych. Gotowe!
Jeżeli masz pytania, problemy, sugestie pisz na biznes@tomaszowiak.net

  • AdminAdmin
  • data dodania 30 październik 2019 13:40

Komentarze (0 )

  • Brak komentarzy. Może chcesz dodać swój?
Dodaj komentarz

Więcej wpisów

Bal Andrzejkowy 2019 w Restauracji Avocado

  • Wydarzenie 30.11, 18:00, za 11 dni