Gorący temat | 1671 wyświetlenia
tomaszowiak.netBiznes
20 grudzień 2019 16:36

Czym jest i co oferuje firma Tomaszowiak?

Firma Tomaszowiak Konrad Kosiorski świadczy usługi z zakresu szeroko pojętej promocji firm w internecie.

Czym jest i co oferuje firma Tomaszowiak?,

Tomaszowiak to nie tylko miejski portal informacyjny. To także firma działająca w obszarze reklamy w internecie i digital marketingu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta Tomaszowiaka 


 Wpis firmowy


Zupełnie darmowa forma reklamy przeznaczona tylko i wyłącznie dla przedsiębiorców z powiatu tomaszowskiego. Polega na zamieszczeniu reklamy firmy w katalogu branżowym tomaszowiak.net/firmy.

Wpis firmowy, to nic innego jak internetowa forma typowej strony wizytówki. Jej niezwykle prosta i czytelna prezentacja zapewni Twoim Klientom szybki dostęp do najważniejszych informacji o Twojej firmie. Wysokie pozycje w wyszukiwarce Google jakie osiąga dla wielu fraz domena tomaszowiak.net pomogą Twojej firmie zyskać popularność i wyprzedzić konkurencje. Czytaj więcej


  Strony internetowe


Tworzymy funkcjonalne strony www, aplikacje webowe oraz sklepy internetowe.

Przedsiębiorco, codziennie tysiące ludzi z Twojej okolicy szuka produktów i usług w Internecie. Są wśród nich na pewno Twoi Klienci. Jeżeli Twoja firma nie posiada strony www lub jest ona stara i nieczytelna, to niestety pójdą do konkurencji. Wyjdź im naprzeciw!

  • Zaprojektujemy Twoją stronę internetową w taki sposób, aby Klienci mogli ją szybko znaleźć w wyszukiwarce Google, tym samym zapewniając Twojej firmie konkretne korzyści biznesowe.
  • Nasze projekty są w pełni responsywne co zapewnia ich doskonałe wyświetlanie na każdym urządzeniu - laptopie, tablecie czy smarftonie.

  Social media marketing


Prowadzimy profile społecznościowe Facebook, Instagram. Czytaj więcej.

Portale społecznościowe to już nie tylko miejsce do rozrywki i rozmowy ze znajomymi. To potężne narzędzia do pozyskiwania Klientów. Twoja firma mogłaby również na tym skorzystać. Nie wiesz jak? Pomożemy Ci.

  • Zwiększymy ilość odbiorców Twojej oferty i zbudujemy pozytywny wizerunek Twojej firmy
  • Tworzymy angażujące posty zachęcające do interakcji
  • Dbamy o spójną formę wizualną i wartościową treść merytoryczną
  • Korzystamy z profesjonalnych zdjęć z legalnego źródła

  Projektowanie grafiki / logo / branding


Wykonujemy projekty graficzne na potrzeby internetu oraz druku. Zobacz przykładowe projekty.

Na pewno doskonale zdajesz sobie sprawę, jak istotnym elementem w sukcesie firmy jest jej odpowiedni design i spójna identyfikacja. Mówią, że dobry produkt obroni się sam, ale dlaczego mielibyśmy mu nie pomóc?

  • Wykonamy dla Ciebie zestaw projektów graficznych, które pomogą Twojej firmie zbudować spójny wizerunek.
  • Bacznie śledzimy zmieniające się trendy w świecie designu i dostosowujemy do nich nasze prace.

  Content marketing


Tworzymy atrakcyjne treści, które sprzedają. Publikujemy artykuły na portalu Tomaszowiak i w social mediach.

Content marketing, to strategia, która polega na pozyskiwaniu klientów za pomocą publikacji przydatnych i atrakcyjnych treści. Artykuł sponsorowany stanowi nieinwazyjną formę reklamy, a jego odpowiednia prezentacja może w bardzo przyjazny sposób przedstawiać usługę/produkt/wydarzenie/itd. Czytaj więcej


  Patronat medialny


Obejmujemy patronatem i chętnie pomagamy w promocji ciekawych wydarzeń/imprez. Mamy kilka skutecznych kanałów komunikacji, które wykorzystujemy do budowy zasięgów wśród odbiorców.


Zapraszam do współpracy - kontakt

Konrad Kosiorski

Komentarze (0 )

  • Brak komentarzy. Może chcesz dodać swój?
Dodaj komentarz

Więcej wpisów