Reklama Ten baner wyświetlono 134 579 razy.
UPZ Zamość
Aktualności
Więcej

Must Have w Twojej garderobie i kosmetyczce – o magii dodatków w stylizacji

25 marzec 2021 11:08
0
Must Have w Twojej garderobie i kosmetyczce – o magii dodatków w stylizacji

Stylizacja to nie tylko modne spodnie, bluzka czy sukienka! Wiele osób zapomina, jak dużą rolę w podkreśleniu piękna kobiety odgrywa noszona przez nią biżuteria, makijaż czy eleganckie obuwie. A przecież części ciała, które ozdabiają należą do tych, które przyciągają wzrok bardziej niż inne. Zadbane oraz odpowiednio ozdobione, w sposób komponujący się dobrze z głównymi elementami stylizacji sprawią, że będziesz wyglądać lepiej niż kiedykolwiek! Jakie dodatki można nazwać najbardziej uniwersalnymi? Co zrobić, by jeszcze lepiej dopasować je do ubioru?

Makijaż

Chociaż nie jest elementem ubioru, makijaż odgrywa kolosalną rolę w podkreślaniu atutów naszego wyglądu oraz nadawaniu wyrazu stylizacji. Makijaż wykonany w różnych stylach inaczej kształtuje naszą twarz, podkreślając różne jej elementy. Musimy także pamiętać, by makijaż pozostawał kolorystycznie i stylistycznie spójny z pozostałymi częściami stylizacji. Na szczęśliwą okazję warto przygotować makijaż w ciepłych, jasnych barwach. Gdy pragniemy wyglądać poważnie, powinniśmy przygotować makijaż stonowany oraz bardziej delikatny. Błyszczącą stylizację dopełni świetlisty makijaż. Chcąc pochwalić się idealnie dopasowanym oraz doskonale wykonanym makijażem, warto zaopatrzyć się w różne rodzaje kosmetyków na każdą okazję. W tym celu wypatrujmy okazji w sklepach stacjonarnych i internetowych. W dużych drogeriach internetowych, takich jak Ekobieca kod rabatowy pomoże nam zrobić zakupy w dużo niższej cenie.

Buty

Buty to niezwykle pospolity element ubioru, wiele osób jednak nie zdaje sobie sprawy z tego, jak najlepiej dopasować je do noszonych ubrań oraz wkomponować w stylizację. Dużą rolę odgrywa w tej kwestii kolor butów, który musi być dopasowany do niektórych elementów stylizacji. Dobrze jest założyć buty np. pod kolor torebki, lub jeden z kolorów zawartych w głównej części stylizacji. Jeśli jest ona wzorzysta, buty zazwyczaj powinny być gładkie. Do spodni najbardziej pasują buty płaskie, podczas gdy sukienki i spódnice, zależnie od długości, wzoru oraz fasonu pozostają bardziej uniwersalne w kwestii dobory pasującego obuwia. Kolejnym ważnym krokiem jest dopasowanie butów do okazji – niektóre sprawdzają się przy okazjach bardziej formalnych, do pracy, na obiad u rodziny, podczas gdy w innych wygodnie i stylowo wyjdziemy na zakupy lub spacer do parku. Warto pamiętać, że eleganckie i wygodne buty nie muszą być drogie. Przed zakupem warto przeglądać sklepy internetowe w celu poszukiwania promocji oraz okazji. W sieciach takich jak CCC kod rabatowy zapewni nam cenę znacznie niższą od standardowej.

Biżuteria

Biżuteria to kolejny rodzaj uniwersalnych dodatków, które nosimy prawie zawsze, lecz nie zawsze dobieramy je do stylizacji z zamysłem. Najbardziej wszechstronna pozostaje złota oraz srebrna biżuteria w klasycznym stylu, którą założymy na niemal każdą okazję. Kształt biżuterii powinniśmy dobierać z myślą m.in. o podkreśleniu kształtu twarzy, dekoltu oraz dłoni.
Niezależnie od tego, czego potrzebujesz w swojej szafie lub kosmetyczce, pamiętaj, że z pomocą zawsze przychodzą kody rabatowe, które możesz wykorzystać podczas zakupów online.

Artykuł sponsorowany

Komentarze
Guest

Reklama Ten baner wyświetlono 328 921 razy.
Gastro baza