O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Zaloguj się
Osiedle SzopenaOsiedle Szopena

Dom Weselny Zacisze

14 kwiecień 2021 18:52

DOM Weselny Zacisze to jedno z piękniejszych miejsc na Państwa wesele i ceremonię zaślubin na mapie Tomaszowa Lubelskiego. Znajduje się ono zaledwie kilka minut drogi od centrum miasta, dlatego też miejsce zachwyca swoim spokojem i bliskością z naturą.

Jesteśmy firmą z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w organizowaniu przyjęć weselnych i okolicznościowych.

Dom Weselny posiada dwie klimatyzowane sale bankietowe w stylu Glamour, w których organizujemy wystawne przyjęcia okolicznościowe. Nasza wykwintna oferta gastronomiczna, dopasowana do Państwa potrzeb, jest bogata w prawdziwie domowe, polskie i zagraniczne smaki. Dbając o każdy szczegół, pragniemy zadowolić najbardziej wymagających Gości.
Sala bankietowa pierwsza może pomieścić do 220 Gości weselnych, zaś druga powyżej 200. Jesteśmy w stanie zapewnić 60 miejsc noclegowych dla Państwa Gości, a dla Nowożeńców czekać będzie apartament.

Zacisze nawiązuje do klasyki w każdym detalu: biała zastawa, prostokątne lub okrągłe stoły, eleganckie krzesła z białymi pokrowcami, oświetlenie LED w kilku opcjach kolorystycznych, piękny, kryształowy sufit w części tanecznej sali, podświetlane serce i napis LOVE. Zapewnimy Państwu miłą i profesjonalną obsługę, a także rzetelność w spełnianiu wszelkich oczekiwań. Gwarantujemy niezapomniane przeżycia i wspaniałą zabawę.

Dziękujemy Państwu za to, że darzycie nas od wielu lat zaufaniem.

Jesteśmy dla Państwa, Dom Weselny Zacisze.

Kontakt
Galeria zdjęć
LokalizacjaChopina 1 B, Tomaszów Lubelski
Tagi
Więcej z tej kategorii
1