O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Zaloguj się
Sklep Roztocze LoveSklep Roztocze Love

Magdalena Cybula Dobry Dietetyk

8 lipiec 2021 14:01
Próbowałaś już wielu diet, ale nie przyniosły one oczekiwanych efektów? Skontaktuj się ze mną, a na pewno wspólnie znajdziemy rozwiązanie!

Moja oferta skierowana jest przede wszystkim do:
-osób zdrowych, które chcą zmienić swój styl życia i nauczyć się zdrowych nawyków żywieniowych;
-osób z nadwagą i otyłością;
-osób cierpiących m.in.: na choroby układu krążenia, insulinooporność, cukrzycę, choroby tarczycy, choroby autoimmunologiczne, choroby przewodu pokarmowego;
-kobiet planujących ciążę, będących w ciąży, mam karmiących oraz chcących powrócić do sylwetki sprzed ciąży.

Gwarantuję Ci indywidualne podejście, plan żywieniowy dostosowanych do Twoich potrzeb, możliwości i preferencji smakowych, edukację żywieniową oraz stały kontakt w trakcie trwania terapii – odpowiem na każde pytanie i rozwieję wszelkie wątpliwości. Przeprowadzę Cię krok po kroku przez proces zmiany.

Jak wygląda przygotowany specjalnie dla Ciebie program dietetyczny?
Materiały, które zostaną dla Ciebie opracowane, zawierają kilkadziesiąt stron opisów, tabel i rysunków, znajdziesz tam między innymi:
• szczegółowy wydruk analizy masy i składu ciała, potrzeb oraz wydatków energetycznych Twojego organizmu, realnie wyznaczone cele, a także wszystkie niezbędne informacje i objaśnienia przygotowane w atrakcyjnej formie pisemnej i graficznej;
• szczegółową analizę i ocenę dotychczasowego sposobu żywienia opracowaną na podstawie dostarczonego dzienniczka żywieniowego, ujęcie tabelaryczne wszystkich deficytowych składników odżywczych i nieprawidłowości w diecie, ocenie poddane są m.in.: spożycie kilokalorii, białek, węglowodanów i tłuszczów, spożycie kwasów tłuszczowych i wzajemne proporcje między nimi, spożycie wszystkich najważniejszych witamin i składników mineralnych, błonnika pokarmowego, etc.;
• dokładny opis wszystkich nieprawidłowości i błędów żywieniowych, jakie dotąd popełniałeś w swojej diecie, ich powiązanie ze stanem zdrowia oraz budową i składem ciała;
• indywidualnie dopasowany plan dietetyczny z dokładnym rozpisaniem jadłospisu na każdy dzień trwania terapii;
• specjalnie dobrany zestaw zadań terapeutycznych;
• indywidualnie opracowany program aktywności ruchowej;
• proponowany zestaw suplementów z dokładnym opisem ich działania i schematem dawkowania.
Ponadto otrzymasz specjalnie opracowany skrypt „Tabele kaloryczne produktów i potraw”, gdzie znajdziesz informacje o wartości energetycznej prawie 1500 najpopularniejszych produktów żywnościowych i potraw. Tabele te służą do odszukania zamienników dla poszczególnych produktów i potraw obecnych w diecie, a także dla samej wiedzy na temat kaloryczności poszczególnych produktów.
Wszystkie materiały otrzymasz w przejrzystej i profesjonalnej formie, przedstawione zrozumiale i fachowo!

Zapraszam do kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego, maila, telefonicznie lub za pośrednictwem strony internetowej.
Kontakt
Galeria zdjęć
LokalizacjaTadeusza Kościuszki 24, Tomaszów Lubelski
Tagi
Więcej z tej kategorii
1
TOMASZÓW LUBELSKI
Szukaj na Tomaszowiaku
Reklama Ten baner wyświetlono 1 771 855 razy.
Gastro baza