Reklama Ten baner wyświetlono 541 000 razy.
UPZ Zamość
Firmy
Więcej

CARLLO MUSIC DJ/Konferansjer

4 czerwiec 2019 11:12
0
CARLLO MUSIC DJ/Konferansjer

Cześć.

Nazywam się Karol Curyło. Jestem DJ-em, prezenterem muzycznym i konferansjerem dbającym o to, aby Twoja impreza od początku do końca przebiegała zgodnie z planem. Specjalizuje się w weselach, ktre prowadzę z pełnym zaangażowaniem. Stawiam na luz, wzajemną integrację i spontaniczną zabawę zachowując wśrd tego całego szaleństwa elegancję, dobry gust i kulturalną atmosferę. Nie mam problemu z wyjściem na parkiet do gości, aby wsplnie zatańczyć czy zaaranżować fajną integrację lecz daleko mi do typowego wodzireja. Wesela staram się prowadzić nowocześnie, z klasą, bez obciachu i podtekstw erotycznych w zabawach. Nie śpiewam przy stołach, nie przebieram się, nie wyciągam gości siłą na parkiet. Bazuję na przebojach z rżnych dekad i gatunkw, nie stronię od disco polo lecz prowadzę także przyjęcia bez tej muzyki. Gram każdy rodzaj muzyki tanecznej, prezentuję rwnież utwory jakie Para Młoda ma w "swojej playliście.

Jakość... zawsze do tego dążę. Dowodem na to może być sposb prowadzenia przeze mnie wesel: komunikacja, praca z mikrofonem, moje stanowisko pracy, inteligentne oświetlenie, system nagłośnienia oraz starannie wyselekcjonowany repertuar. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu imprez okolicznościowych - wesel, studniwek, eventw firmowych. Umiejętnie dopasowuję się do każdej grupy wiekowej, moim zadaniem jest zaspokojenie wszystkich muzycznych gustw. Oprcz prezentowania muzyki staram się także ją miksować i poprawnie mieszać stylami.

O gustach się nie dyskutuje, więc wszelkie dyskusje - już na temat TWOJEGO wesela - przy herbacie, na spotkaniu... ☕ Pozdrawiam!

___

Obsługa muzyczna imprez okolicznościowych: wesela, studniwki, płmetki, eventy firmowe.

Kontakt: ✆ 785 954 197 / karolcurylo@gmail.com
Kontakt
Galeria zdjęć
Tagi
Komentarze
Guest

Więcej z tej kategorii
Reklama Ten baner wyświetlono 794 658 razy.
Kosiorski.pl - strony internetowe