O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Zaloguj się

Sondażowe wyniki głosowania na Burmistrza

17 listopad 2014 10:38
Sondażowe wyniki głosowania na Burmistrza

Przedstawiamy cząstkowy sondaż i wyniki głosowania na busrmistrza. Jest to rezultat zebrany z 8 komisji obwodowych gdyż w pozostałych 4 komisjach trwa jeszcze liczenie głosów. 

Wszystko wskazuje na to że Wojciech Żukowski pozostanie burmistrzem miasta Tomaszów Lubelski. Bardzo możliwe, że obędzie się nawet bez drugiej tury gdyż na chwilę obecną przekracza próg wyborczy. PIS zdobył 19 mandatów w Radzie Miasta.

 

Wojciech Żukowski - 56,01 %

Tomasz Nastałek - 12,14%

Mariusz Cichocki - 11,85 %

Ryszard Sobczuk - 9,64 %

Jacek Sikora - 7,45 %

Stanisław Majdanski - 2,94 %

 

AKTUALIZACJA

Wszystkie komisje obwodowe wywiesiły już swoje protokoły z głosowania. Nastąpiły niewielkie zmiany w końcowej kolejności kandydatów na burmistrza - Mariusz Cichocki wyprzedził Tomasza Nastałka. Poniżej aktualny sondaż:

Wojciech Żukowski - 55,99 %

Mariusz Cichocki - 12,37 %

Tomasz Nastałek - 10,37 %

Ryszard Sobczuk - 10,28 %

Jacek Sikora - 7,50 %

Stanisław Majdanski - 3,49 %

Dokładne oficjalne wyniki wyborów nie są jeszcze znane. Powodem są problemy Państwowej Komisji Wyborczej z systemem informatycznym zliczającym głosy. Przyczynami szwankującego systemu zajmie się nawet ABW, odpowiadający za bezpieczeństwo państwa. Tymczasem Internauci kpią z PKW i nie pozostawiają na niej suchej nitki.  

 

Tagi
Więcej z tej kategorii
1
TOMASZÓW LUBELSKI
Szukaj na Tomaszowiaku
Reklama Ten baner wyświetlono 1 325 178 razy.
Kosiorski.pl - strony internetowe