Reklama Ten baner wyświetlono 569 761 razy.
UPZ Zamość
Firmy
Więcej

Rada Miasta, Powiatu, Gmin - znamy oficjalne wyniki

19 listopad 2014 11:05
2

Zbiór list osób, które w tym roku obejmą władzę w poszczególnych radach.

Powiatowa Komisja Wyborcza w Tomaszowie Lubelskim 18. listopada sporządziła protokół z wyborów do Rady Powiatu. Z 5 okręgów wyborczych wybrano 21 radnych.

Komisja otrzymała karty do głosowania z 98 obwodowych komisji. Na ich podstawie został sporządzony protokół prezętujący wyniki głosowania w poszczególnych okręgach. Szczegółowy protokół można zobaczyć tutaj.

RADA POWIATU:

Okręg wyborczy nr 1:

  1. Berezecki Tomasz (KW Platforma Obywatelska RP)
  2. Wereszczak Jerzy (KW PSL)
  3. Zieliński Tomasz Andrzej (KW PIS)
  4. Koper Stanisław Emil (KW PIS)
  5. Walczak Andrzej Józef (KW Samorządowcy)

Okręg wyborczy nr 2:

  1. Suski Tadeusz (KW PSL)
  2. Karwan Henryk Bogdan (KW PIS)
  3. Krupa Artur Piotr (KW PSL)
  4. Cisło Piotr (KW Samorządowcy)
  5. Pitrua Witold Andrzej (KW PIS)

Okręg wyborczy nr 3:

  1. Czop Dariusz (KW PIS)
  2. Dawidowski Jan Mieczysław (KW PSL)
  3. Kopczan Alicja (KW Samorządowcy)

Okręg wyborczy nr 4:

  1. Eifler Teresa Halina (KW Samorządowcy)
  2. Semczyszyn Teresa (KW PIS)
  3. Stanibuła Tadeusz Józef (KW PSL)

Okręg wyborczy nr 5:

  1. Chrastina Teresa Elżbieta (KW Samorządowcy)
  2. Kowalczyk Jan Franciszek (KW PSL)
  3. Szadkowski Henryk Stanisław (KW PSL)
  4. Kawalec Wojciech Grzegorz (KW PSL)
  5. Janicki Piotr Waldemar (KW PSL)

 

RADA MIASTA Tomaszów Lubelski:

(w nawiasach podana ilość głosów)

  1. Leszek Galant KWW Akcja Wyborcza na rzecz Miasta i Regionu Forum Samorządowe (123)
  2. Tadeusz Machoś KW PIS (99)
  3. Ryszard Szczepaniuk KW PiS (97)
  4. Romana Kłoczkowska KW PiS (191)
  5. Zbigniew Jerzy Skawiński KW PiS (119)
  6. Jacek Stanisław Pawłucki KW PiS (154)
  7. Andrzej Gromek KW PiS (130)
  8. Wiesław Jan Buczek KW PiS (194)
  9. Ryszard Książek KW PiS (112)
  10. Ewa Monika Pikuła KW PIS (103)
  11. Beata Obara KW PiS (112)
  12. Halina Stefanik KW PIS (133)
  13. Sebastian Fabian Karpul KW PiS (105)
  14. Tomasz Nastałek KWW Akcja Wyborcza na rzecz Miasta i Regionu Forum Samorządowe (147)
  15. Jan Lisikiewicz KW PiS (115)
  16. Mirosław Zbigniew Fus KW PIS (227)
  17. Andrzej Bednarz KW PiS (148)
  18. Daniel Tereszczuk KW PiS (131)
  19. Ryszard Marian Koprowski KWW Akcja Wyborcza na rzecz Miasta i Regionu Forum Samorządowe (151)
  20. Zbigniew Kuczyński KW PiS (177)
  21. Józef Mazur KW PiS (144)

 

RADY GMIN powiat tomaszowski:

 

BEŁŻEC

Wójt gminy: Andrzej Adamek

Radni:

  1. Alina Braunberger
  2. Adam Dominik
  3. Wiktor Dudziński
  4. Marek Gmoch
  5. Andrzej Górniak
  6. Danuta Krupa
  7. Mariola Kuryło
  8. Grzegorz Lentowicz
  9. Jadwiga Marek
  10. Marian Pizun
  11. Ryszard Romańczuk
  12. Magdalena Szczepańska
  13. Danuta Wagner
  14. Zbigniew Warzocha
  15. Wiesław Wielosz

 

JARCZÓW

Wójt gminy: Zdzisław Wojnar

Radni:

  1. Marek Mikołaj Szeliga
  2. Bogusław Lis
  3. Marian Tadeusz Kłos
  4. Przemysław Tomasz Buda
  5. Daniel Donalski
  6. Marzena Patron
  7. Piotr Bronisław Dziura
  8. Mariusz Leon Samek
  9. Lesław Antoni Rachański
  10. Marian Sławomir Paździurek
  11. Wiesław Bogusław Ciećko
  12. Aleksander Wawrzyniec
  13. Jerzy Bednarz
  14. Grzegorz Piotr Baran
  15. Mariusz Łysiak

 

KRYNICE

Wójt gminy: (druga tura) Janusz Bałabuch, Janusz Józef Hałasa

Radni:

  1. Krzysztof Stefan Kierczyński
  2. Bogumiła Elżbieta Dziubińska
  3. Waldemar Stanisław Śmiech
  4. Jacek Franciszek Janus
  5. Jacek Gniwek
  6. Stanisław Szczepan Adamczuk
  7. Leszek Józef Burda
  8. Jacek Dariusz Wiśniewski
  9. Maria Kazimiera Smoląg
  10. Teresa Marzena Kukiełka
  11. Piotr Choma
  12. Bogdan Wacław Sachajko
  13. Piotr Kołodziej
  14. Janusz Iskierka
  15. Mirosław Andrzej Huzar

 

LUBYCZA KRÓLEWSKA

Wójt: Tomasz Grzegorz Leszczyński

Radni:

  1. Jolanta Grażyna Pawlicz
  2. Bogusław Marian Łyszczarz
  3. Dariusz Józef Łasocha
  4. Józef Myszkowski
  5. Krystyna Parafiniuk
  6. Małgorzata Kamińska
  7. Lech Eugeniusz Żołądek
  8. Paweł Krzysztof Borowiec
  9. Ryszard Brzyski
  10. Joanna Kulpa
  11. Elżbieta Feliksa Makochan
  12. Adam Zdunek
  13. Ryszard Jan Knap
  14. Aleksandra Świtka
  15. Jan Wójtowicz

 

ŁASZCZÓW

Wójt: (druga tura) Cezary Marian Girgiel, Grażyna Borkowska

Radni:

  1. Mieczysław Jan Osuch
  2. Andrzej Damazy Szalaty
  3. Józef Pawłowski
  4. Zbigniew Józef Piwkowski
  5. Maria Magdalena Byś
  6. Andrzej Bartłomiej Tucki
  7. Leszek Marek Kukiełka
  8. Henryk Sobczuk
  9. Jerzy Pawłowski
  10. Stanisław Karwański
  11. Grażyna Maria Garbacz
  12. Bohdan Jan Bruśniak
  13. Rafał Benedykt
  14. Lucyna Maria Winnicka

 

RACHANIE

Wójt: (druga tura) Roman Miedziak, Kazimierz Stanisław Organista

Radni:

  1. Wiesław Tomasz Pałczyński
  2. Adam Sławomir Seńko
  3. Zbigniew Żdan
  4. Krzysztof Gryglicki
  5. Robert Stanisław Poszelężny
  6. Zdzisław Jamroż
  7. Małgorzata Pukaluk
  8. Jan Redka
  9. Jan Urban
  10. Maciej Marczewski
  11. Sylwester Andrzej Gliński
  12. Dariusz Żabiński
  13. Sławomir Antoni Tucki

 

SUSIEC

Wójt gminy: (druga tura) Franciszek Wiesław Kawa, Zbigniew Naklicki

Radni:

  1. Wacław Mazurek
  2. Leszek Józef Kowalik
  3. Krzysztof Józef Lipian
  4. Tadeusz Stanisław Witkowski
  5. Kazimierz Kijko
  6. Leszek Ważny
  7. Roman Kawka
  8. Kamila Elżbieta Sobolewska
  9. Wiesław Marian Ćmiel
  10. Piotr Tomasz Hałasa
  11. Dariusz Świst
  12. Jerzy Bosiak
  13. Krzysztof Łasocha
  14. Urszula Helena Bartoszek
  15. Bogusław Andrzej Skiba

 

TARNAWATKA

Wójt gminy: (druga tura) Piotr Pasieczny, Robert Władysław Kuźniarz

Radni:

  1. Stanisław Seweryn Kopczyński
  2. Andrzej Józef Piróg
  3. Krzysztof Stefaniak
  4. Kazimiera Mandziuk
  5. Leszek Paszt
  6. Ryszard Malec
  7. Ryszard Litwińczuk
  8. Stanisław Jan Urbański
  9. Stanisław Franciszek Milichiewicz
  10. Mariusz Matwiejszyn
  11. Jan Mazurek
  12. Bogdan Dudek
  13. Maria Teresa Michałuszko
  14. Mirosłąw Piotr Piasecki
  15. Robert Cisło

 

TELATYN

Wójt gminy:  Irena Elżbieta Witkowska

Radni:

  1. Maria Międlarz
  2. Wojciech Podolak
  3. Adam Mielniczuk
  4. Bogusława Biernacka
  5. Grzegorz Stanibuła
  6. Dariusz Dziedzic
  7. Andrzej Rybak
  8. Grzegorz Adam Korga
  9. Dariusz Stanisław Skwarek
  10. Stanisława Łucja Lipska
  11. Jarosław Przemysław Romanowski
  12. Piotr Marcin Remiszewski
  13. Józef Jan Kłos
  14. Bogdan Marian Ożóg
  15. Elżbieta Maria Sachajko

 

GMINA TOMASZÓW LUBELSKI

Wójt gminy: (druga tura) Antoni Władysław Wawryca, Marzena Dorota Czubaj - Gancarz

Radni:

  1. Marzena Dorota Czubaj - Gancarz
  2. Artur Suski
  3. Józef Mirosław Mróz
  4. Janusz Kazimierz Malec
  5. Piotr Paweł Babiarz
  6. Edward Henryk Dudziński
  7. Ewa Henryka Mikuła
  8. Marian Henryk Witkowski
  9. Ryszard Wawrzusiszyn
  10. Bożena Bryk
  11. Mariusz Henryk Kobiałka
  12. Maria Woś
  13. Kamil Ziobrowski
  14. Adam Korzeń
  15. Janusz Robert Krawczyk

 

TYSZOWCE

Burmistrz: Marian Mariusz Zając

Radni:

  1. Stefan Henryk Medak
  2. Jan Andrzej Jurkiewicz
  3. Antoni Czarnecki
  4. Zenon Dziuba
  5. Zdzisław Cisak
  6. Piotr Marszalec
  7. Grażyna Teresa Barańska
  8. Wiesława Sawińska
  9. Marcin Grzegorz Kawałko
  10. Alicja Maria Lis
  11. Tadeusz Jan Padyjasek
  12. Andrzej Chrzanowski
  13. Robert Ignacy Kozłowski
  14. Anna Lipka
  15. Mirosław  Krzysztof Wronka

 

ULHÓWEK

Wójt gminy: Łukasz Kłębek

Radni:

  1. Wiesław Andrzej Cielica
  2. Marta Henryka Zwolak
  3. Wiesław Teterycz
  4. Paweł Ireneusz Dąbrowski
  5. Agata Szeliga
  6. Wiesław Zenon Górnicki
  7. Elżbieta Małgorzata Kuźniarz
  8. Teresa Senetra
  9. Tomasz Baran
  10. Mariusz Śrutwa
  11. Stanisław Ziober
  12. Izydor Stanisław Gałan
  13. Dariusz Andrzej Słoniec
  14. Stanisłąw Dybich
  15. Joanna Maria Buczkowska
 
Tagi
Komentarze
  • Guest
    czlowiek nie ładnie usuwać komentarze jak ktoś zwraca uwagę że jest coś źle napisane. ŻENADA.
    • Guest
      AnthonyGek Никаких продаж, партнерок, заказов и Kwork. Идеальный заработок без вложений!
      автодоход до 130 000 рублей в месяц https://bit.ly/3wjIev6
      после запуска системы вы будете получать доход, как минимум еще 10 лет
      - зарабатываете на обычных картинках.
      - копируету картинку из указанного источника
      - загружаете картинку на сервис
      - делаете настройки по инструкции
      - выводите деньги
      - пожизненный пассивный доход
      Перейти для оплаты https://bit.ly/2RtQ9Hq
      Guest

      Więcej z tej kategorii
      Reklama Ten baner wyświetlono 451 777 razy.
      Gastro baza