O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Zaloguj się

Weekendowy przegląd imprez

29 maj 2015 15:54

Sprawdź gdzie można zaszaleć ze znajomymi

Dziś piątek - weekendu początek, więc czas najwyższy sprawdzić, co będzie się działo w Tomaszowie i okolicach.


Na piątkowy początek właśnie proponujemy imprezę reaktywującą dawne Cafe Bistro, czyli otwarcie ART CLUBu. Przewidziane liczne atrakcje. Wstęp 5 złotych + ukończone 18 lat.

 

zamojskim klubie Broadway w piątek tradycyjnie można się pobawić  na scenie DISCO DANCE  z zespołem MASTERFOX! Usłyszysz niezapomniane utwory dance & disco do potańczenia nie tylko we dwoje. Start o 20.00. Możliwość rezerwacji na górze lub na dole! Wstęp od 18 lat - przed wejściem obowiązuje selekcja. Informacja oraz rezerwacja miejsc tel. 84 639 26 26.

 

W sobotę 30 maja Klub Lwowski zaprasza na koncert czołowej gwiazdy polskiej sceny HIP HOP - O.S.T.R. Niekwestionowany król freestyle'u O.S.T.R. wystąpi z gościnnym udziałem hip hop dj-a Haem. Spodziewajcie się muzyki granej z vinyli połączonej z przekazem na żywo! Będzie ENERGIA Uśmiech Usłyszycie m.in. ponadczasowe nuty takie jak:- Śpij spokojnie- Po drodze do Nieba- 1980- Oddałbym.

Bilet wstępu 15 złotych.

 

Dodatkowo w Tomaszowie Lubelskim nowy Atr Club zaprasza na RETRO PARTY.

 

SKR Klub Obsza również będzie gościć gwiazdę - Z.B.U.K.U znany między innymi z numeru "Witam Cię w Polsce". Strat koncertu o 20.00. 

 

Udanego weekendu!

Tagi
Więcej z tej kategorii
1
TOMASZÓW LUBELSKI
Szukaj na Tomaszowiaku
Reklama Ten baner wyświetlono 2 375 436 razy.
Dodaj ogłoszenie