Reklama Ten baner wyświetlono 1 707 024 razy.
Akademia Zamojska
BIM MEBLE
Firmy
Więcej

Fotobudka Selfie Mirror

27 czerwiec 2019 12:07
7
Fotobudka Selfie Mirror

Naszą firmę tworzy pasja do fotografii, ktra daje nam siłę do budowania nowoczesnej marki, działającą w branży ślubnej / eventowej.

Prezentujemy naszą niezwykłą ofertę dla Klientw indywidualnych oraz Firm MAGIC SELFIE MIRROR!

To profesjonalna fotobudka na każdą okazję i zarazem jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie sprzętw do wykonywania fotografii. Mogą Państwo zapomnieć o tradycyjnych aparatach, ktre zajmowały zbyt wiele miejsca, zaopatrzone były w niewielki ekran oraz małą liczbę opcji do wyboru. Wybierając naszą fotobudkę mają Państwo do dyspozycji sprzęt, ktry stanowi zupełną nowość na rynku zarwno młodzi jak i starsi imprezowicze mogą z pełną swobodą bawić się wraz z naszym unowocześnionym rozwiązaniem.

Czy wiedzą Państwo, na czym polega wynajem fotobudki na wesele, studniwkę lub inną fantastyczną okazję?To proste, wystarczy do nas zadzwonić lub napisać a reszta należy do nas. Odwiedzamy Was w pełnym rynsztunku przywozimy ze sobą walizkę wraz z akcesoriami: perukami, maskami oraz okularami, ktre pozwolą gościom zupełnie zmienić oblicze! Bez względu na to, czy organizują Państwo imprezę firmową czy studniwkę, wynajem MAGIC SELFIE MIRROR będzie strzałem w dziesiątkę!

Marzysz o idealnej imprezie?Zadzwoń do nas i zamw sesję, a wspomnienia zostaną z Tobą w postaci zdjęć.

Nasze Foto-lustro to nowoczesny i profesjonalny automat do samodzielnego wykonywania zdjęć, ktry dojedzie w każde wskazane przez Ciebie miejsce (Tomaszw Lubelski, Zamość, Rzeszw, Lublin itp).

Foto-lustro to idealne urządzenie na:

 • wesele,
 • event firmowy,
 • studniwkę,
 • chrzciny,
 • komunie,
 • wieczr kawalerski i panieński,
 • urodziny,
 • oraz każdą inną imprezę.

Foto-lustro sprawi, że Twoja impreza dostarczy niezapomnianych wrażeń Tobie i Twoim Gościom.

Kontakt
Galeria zdjęć
Tagi
Komentarze
 • Guest
  Tolek Brawo ! Wreszcie ktoś bierze się za nią. !
  • Guest
   adamek67 Brawo w końcu ta pani wezmie się do pracy anie tylko imprezy gdzie obiecany chodnik w sabaudi
   • Guest
    cabba W pełni Cię popieram.
    • Guest
     Gnomy Wreszcie,po blisko 1,5 miesiąca nadeszła odpowiedź od p. Przewodniczącego Rady Gminy Tomaszów Lub., Adama Korzenia : " Informuję, że skarga Pana na Sesji Rady Gminy Tomaszów Lubelski w dniu 30 czerwca 2017 r. została przekazana do rozpatrzenia przez Komisję Rewizyjną. O sposobie jej załatwienia zostanie Pan poinformowany odrębnym pismem. " Nasz komentarz : przysłowiowy włos, wójt Marzenie Czubaj Gancarz, z głowy nie spadnie. Pomimo ciążących na niej 9 zarzutów. Obawiamy się, że może zabraknąć czasu w obecnej kadencji wójt na rozpatrzenie skargi. Ale pożyjemy, zobaczymy. Oto skład Komisji Rewizyjnej ( wg. bip U.G. ) : przew. Ryszard Wawrzusiszyn, z-ca przew. Ewa Mikuła. człon. : Mirosław Mróz, Edward Dudziński, Janusz Malec. Nie bez powodu podajemy skład Komisji Rewizyjnej ale o tym przy stosownej okazji.
     • Guest
      Gnomy Jutro tj. 3 sierpnia br. przed Komisją Rewizyjną Rady Gminy Tomaszów Lub. przepytywany będzie autor Skargi na wójt Gminy Tomaszów Lub., Marzenę Czubaj Gancarz.
      • Guest
       Gnomy Nic z przesłuchania nie wyszło. Zebranie Komisji Rewizyjnej przełożono ze względów prawnych. Sekretarz gminy mgr inż. W. Miller uznał, że zebranie jest bezprawne.
       • Guest
        Gnomy 16 sierpnia br. doszło w końcu do posiedzenia Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Tomaszów Lub. Rozpatrywano skargę jednego z mieszkańców na wójt, Marzenę Czubaj Gancarz. Posiedzenie miało bardzo burzliwy przebieg. Sama wójt wyłgała się od obecności na posiedzeniu, zasłaniając się obowiązkami służbowymi ( tak jakby nie można było je przenieść na inny termin ? ). Nieobecny też był mgr Adam Obara, kierownik Referatu Podatków i Opłat U.G. " sprawca " z wójt tego całego zamieszania. Stronę władz reprezentował skarbnik, Grzegorz Gałan ( osoba nie będąca stroną przedmiotowej sprawy , sic ! ) i sekretarz gminy mgr inż Waldemar Miller. Ich koncertowy występ, pełen wrzasków i krzyków, niemerytoryczny pokazuje dzisiejsze standardy władzy gminnej. Niewiele brakowało aby pobili pokrzywdzonego. !!! Czekamy teraz na pisemny werdykt Komisji Rewizyjnej Rady Gminy. Panie przew. Ryszardzie Wawrzusiszyn do boju !!!
        Guest

        Więcej z tej kategorii
        Reklama Ten baner wyświetlono 2 058 659 razy.
        Dodaj ogłoszenie