O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Zaloguj się
Dieta Dworek DąbrowaDieta Dworek Dąbrowa

Pizzeria Pod Piątką

20 czerwiec 2015 12:15

Pizzeria "Pod Piątką" istnieje od 1994 roku i jest pierwszą pizzerią jaka powstała w Tomaszowie Lub.

Polecamy państwu pizzę wyrabianą na cieście sprawdzonej włoskiej receptury z domieszką własnych modyfikacji, wypiekaną w tradycyjnym piecu opalanym drewnem.

Smak pizzy wzbogacają dobrze skomponowane dodatki ze świeżych warzyw wraz z aromatycznymi przyprawami. Wszystko to zadawala najbardziej wymagające podniebienia klientów, podobnie jak atrakcyjne ceny naszych wyrobów.

Ponadto w naszej ofercie znajdują się kebaby z mięsem opalanym na rożnie wraz z całą gamą surówek i sosów dobieranych wedle życzenia klienta. Przytulność lokalu, miła obsługa i szereg oferowanych napojów bezalkoholowych na zimno i ciepło jest miłym dopełnieniem naszej oferty. Warto również podkreślić, że jeśli znajdujecie się Państwo w zasięgu naszej dostawy, to beż dodatkowych opłat dostarczymy wybrana pozycje z naszego menu.

Kontakt
Galeria zdjęć
LokalizacjaKopernika 1, Tomaszów Lubelski
Więcej z tej kategorii
1