O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Zaloguj się
Firmy
Więcej

EM AUDIO

27 czerwiec 2019 14:16
EM AUDIO

Firma EM-AUDIO istnieje na lokalnym rynku od 2008r i kojarzona jest głównie z działalności w zakresie elektroniki samochodowej. W styczniu 2015r rozszerzyliśmy swoją lokalizację o dodatkowy punkt usługowo-handlowy znajdujący się przy ul. Lwowskiej 85 - Elektroniczna Hurtownia Detaliczna, a wraz z nią zwiększył się znacznie przekrój oferowanych przez Nas towarów w postaci szeroko rozumianej elektoniki użytkowej, jednocześnie będący następnym krokiem rozwoju w branży car audio. Następnym etapem był rok 2018 w którym powstała Nasza kompleksowo zaopatrzona Hurtownia Elektryczna.

Teraz każdy powinien znaleźć u Nas coś dla siebie!

W tym miejscu prowadzimy również warsztat związany z szeroko rozumianą elektroniką samochodową co umożliwia Nam kompleksową obsługę klienta. Każdy zakupiony u Nas element wyposażenia można również zamontować na miejscu, często na preferencyjnych warunkach a w przypadku produktów szybkiego montażu czasami całkowicie bezpłatnie!

Kontakt
Galeria zdjęć
LokalizacjaLwowska 85, Tomaszów Lubelski
Tagi
Więcej z tej kategorii
1
TOMASZÓW LUBELSKI
Szukaj na Tomaszowiaku
Reklama Ten baner wyświetlono 1 197 048 razy.
Kosiorski.pl - strony internetowe