O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Zaloguj się
Sklep Roztocze LoveSklep Roztocze Love

Dworek Dąbrowa Restauracja

27 czerwiec 2019 17:25

Dworek Dąbrowa to pensjonat o europejskim standardzie trzech gwiazdek. Gościom zapewniamy najwyższą jakość obsługi. Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu komfortowego pobytu.

POKOJE

Dworek Dąbrowa oferuje miejsca noclegowe dla 21 osób. Wszystkie pokoje mają własne łazienki i wyposażone są w telewizor, lodówkę, telefon i radio.

RESTAURACJA

Serwujemy dania kuchni staropolskiej oraz regionalnej. Godziny otwarcia - Poniedziałek-czwartek 12.00-22.00piątek-sobota 12.00-01.00niedziela 12.00-22

IMPREZY

Dworek Dąbrowa oferuje wynajem sal na imprezy okolicznościowe. Zabieganym oferujemy pomoc w organizacji urodzin, imienin i innych przyjęć.

Dworek Dąbrowa to także idealne miejsce na kameralne imprezy integracyjne, szkolenia, warsztaty i konferencje. Zapewniamy sprzęt audio-wideo oraz catering. Do dyspozycji gości jest także miejsce na grilla, ognisko, boiska i przestrzeń do integracji na świeżym powietrzu.

WESELA

Chcecie, żeby dzień Waszego ślubu został należycie ukoronowany? Uważamy, że ten dzień - jeden z najważniejszych w życiu - powinien być świętowany hucznie!

Ugościmy Waszych najbliższych i przyjaciół wspaniałymi potrawami, zapewnimy profesjonalną obsługę, a na życzenie stworzymy także unikalną dekorację sali, aby to wydarzenie było jedynym w swoim rodzaju.

Nasze sala bankietowe pomieszczą do 80 osób, przy mniejszej liczbie gości mała sala konferencyjna posłuży jako parkiet taneczny. Dla wytrwałych mamy także wspaniałą propozycję poprawin – ognisko i grill w Stadninie Pod Lasem, z kucykami dla dzieci i przejażdżką tramwajem konnym dla wszystkich chętnych gości!

Kontakt
Galeria zdjęć
LokalizacjaDąbrowa Tomaszowska 93, Tomaszów Lubelski
Tagi
Więcej z tej kategorii
1