Reklama Ten baner wyświetlono 541 266 razy.
UPZ Zamość
Firmy
Więcej

Wasabi Wedding

27 czerwiec 2019 17:21
0
Wasabi Wedding

Pytanie kim jesteśmy? Młodymi, fajnymi i bardzo kreatywnymi ludźmi. Dobrze dobranym teamem, ktry świetnie się czuje w swoim towarzystwie. W naszych reportażach stawiamy przede wszystkim na naturalność i subtelność. Staramy się w dyskretny sposb uwiecznić wszystkie emocje, nie tylko Panny Młodej, ale i rwnież gości weselnych. Jesteśmy z Wami od przygotowań, poprzez ceremonię ślubną, aż po zabawę weselną. Chcemy się z Wami zaprzyjaźnić, nie stosujemy sztywnych reguł, przede wszystkim ma się nam dobrze wspłpracować. Zwracam uwagę, żeby przy podpisaniu umowy spotkać się i chwilę przy kawce pogadać. Jeśli nie ma takiej możliwości możemy podpisać umowę zdalnie, aczkolwiek zalecamy spotkanie bliżej terminu ślubu, aby ustalić szczegły.

Mieszkamy w Tomaszowie Lubelskim i to jest głwny obszar naszych działań, ale dojazd w wybrane miejsce na mapie Polski nie jest dla nas żadnym problemem. Możliwa jest rwnież realizacja sesji poza granicami naszego kraju. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje wspłpracy.

Jeśli tak jak my stawiacie przede wszystkim na jakość, a nie ilość i poszukujecie zgranej ekipy, ktra uwieczni Wasz ślub,

obejrzyjcie Nasze portfolio i zapytajcie o wolny termin.

Kontakt
Galeria zdjęć
LokalizacjaŁaszczowiecka 9, Tomaszów Lubelski
Tagi
Komentarze
Guest

Więcej z tej kategorii
Reklama Ten baner wyświetlono 444 530 razy.
Gastro baza