O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Zaloguj się
Dieta Dworek DąbrowaDieta Dworek Dąbrowa

Firma Budek

3 lipiec 2019 21:43

Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnią tradycją i doświadczeniem. Dzięki wiedzy i kontaktom zdobytym przez wiele lat prowadzenia własnej działalności jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie z każdego kamienia dostępnego na rynku z największą starannością i dokładnością zwracając uwagę przede wszystkim na sugestie i wole klienta. Naszym celem nie jest sprzedanie jak najwiekszej ilości nagrobkw. Naszym celem i priorytetem jest zadowolenie klienta. Stawiamy na jakość zarwno świadczonych przez nas usług jak i oferowanych przez naszą firmę materiałw. FIRMA BUDEK to Twj pomysł na nasz kamień!

Oferujemy usługi w zakresie:

  • cięcia i sprzedaży nagrobkw
  • budowy grobowcw
  • cięcia i montażu schodw, parapetw, blatw kuchennych i łazienkowych oraz kominkw
  • remontw i przerbek nagrobkw i pomnikw
  • piaskowania i montażu liter i ornamentw nagrobnych
  • układania kostki przy nagrobkach

Założenia

Jakość robt wykonywanych przez Naszą firmę jest bardzo wysoka i korzystnie wyrżnia się na tle innych firm kamieniarskich, ktre istnieją na rynku. Prace są wykonane sumiennie i rzetelnie, zgodnie z intencją i wymaganiami Naszych Klientw. Wspłpraca przebiega bezproblemowo.

Kamień jako produkt naturalny charakteryzuje się wysoką niestabilnością tak w zakresie ubarwienia, jak i swych właściwości. W związku z powyższym Nasza firma jako zakład obrbki kamienia naturalnego nie ponosi odpowiedzialności za zmienność produktu wynikającą z natury. Wszelkie prbki i wzorniki mogą się rżnić od produktu finalnego tak pod względem koloru, jak i ewentualnego użylenia.

Kontakt
Galeria zdjęć
LokalizacjaJustynowka 53
Tagi
Więcej z tej kategorii
1