O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
  • Aktualności
  • W Ustrzykach Dolnych nie ma śniegu, więc Bieg na Igrzyska został przeniesiony do Tomaszowa Lubelskiego

Serdecznie zapraszamy na inaugurację sezonu cyklu imprez Pucharu Azoty - Bieg na Igrzyska, które z powodu braku śniegu w Ustrzykach Dolnych zostały przeniesione do Tomaszowa Lubelskiego. Zawody odbęda się 16 i 17 stycznia 2016 roku.

Impreza miała się rozegrać w dniach 19-20 lutego, ale żeby cykl ruszył, to Tomaszów Lubelski podjął ten trud organizacji w trudnych warunkach pogodowych. Zawody będą również pierwszą Eliminacją do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, a także są zaliczane do Rankingu Polskiego Związku Narciarskiego. Organizatorzy spodziewają się przyjazdu 300 zawodników - najlepszych polskich juniorów w kategoriach junior, junior młodszy młodzik i junior D.

Po zakończeniu startów grup młodzieżowych zostanie rozegrany Pucharu Roztocza Amatorów w 6 kategoriach wiekowych. Zapraszamy do wypróbowania profesjonalnych tras Siwej Doliny.