Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
  • Aktualności
  • Ogólnopolskie Biegi Wokół Twierdzy Zamość z sukcesami

Ogólnopolskie Biegi Wokół Twierdzy Zamość z sukcesami

We wtorek 2 maja w dniu Święta Flagi Narodowej w Zamościu odbyły się Ogólnopolskie Biegi Wokół Twierdzy Zamość pod patronatem posła na sejm RP Sławomira Zawiślaka. Bardzo dobrze zaprezentowali się biegacze z Tomaszowa Lubelskiego.

Wśród naszych zawodników pierwsze miejsca zajęli Henryk Ostrykiewicz (5000 m) w kategorii powyżej 60 lat oraz Joanna Fus (600 m) w kategorii IV klasy, w tej samej kategorii wiekowej Julia Wróbel zajęła piąte miejsce.

W biegu na 600 m wśród uczennic klas V-VI Wiktoria Wacko zajęła szóste miejsce, a jej koleżanka Katarzyna Dziura była ósma.

Wśród chłopców Albert Rachański był czwarty. W kategorii gimnazjów klasy I Kacper Kostrubiec wywalczył brązowy medal zajmując trzecie miejsce,  a jego kolega Maciej Kuczyński był siódmy.

W klasach II-III gimnazjum nasi zawodnicy zdobyli po dwa medale, wśród dziewczyn Marlena Mróz zajęła drugie miejsce, Wiktoria Rachańska trzecie miejsce, Maja Jasina była piąta. W tej samej kategorii, ale wśród chłopców ponownie nasi zawodnicy stanęli na podium – Piotr Krupa zajął drugie miejsce, Patryk Luty trzecie miejsce, Maciej Skalski piąte miejsce, Dawid Węgrzyn szóste miejsce, Mateusz Dorosz dziesiąte miejsce, a Wojciech Cichoń był dwunasty.

W biegu seniorek na 5000 m w kategorii do 20 lat bardzo dobrze pobiegła Aleksandra Słoboda zajmując drugie miejsce.

Były to koleje biegi w których zawodnicy TKS TOMASOVIA odnieśli sukcesy. Zawodników do zawodów przygotowywali Małgorzata Gdańskia, Marcin Nieśpiał, Krzysztof Jaremko Tomasz Wawrzusiszyn oraz Mirosław Fus.