O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
  • Aktualności
  • Na stadionie OSIR Tomasovia rozegrano pierwsze w tym sezonie zawody

Na stadionie OSIR Tomasovia rozegrano pierwsze w tym sezonie zawody

Na stadionie OSIR Tomasovia rozegrano pierwsze w tym sezonie zawody

We środę 6 grudnia 2016 roku na usypanej 600 m pętli na stadionie OSIR Tomasovia rozegrano pierwsze w tym sezonie zawody w biegach narciarskich w Tomaszowie Lubelskim - z okazji Święta Trzech Króli. W zawodach wystartowało 58 zawodników w 18 kategoriach wiekowych. 

 W biegu głównym na dystansie 7,2 km, w którym wystartowało 21 zawodników w klasyfikacji OPEN zwyciężył Kszysztof Wójcicki z klubu OLIMP Wzdół Rządowy, przed Pawłem Bubulą reprezentującym TEAM SKIPOL PL Wiśniowa i Bartoszem Głazem z Tomaszowa Lubelskiego.

 W biegu kobiet na dystansie 3,6 km w klasyfikacji OPEN zwyciężyła Monika Mazurkiewicz, przed Magdaleną Kuśmierz i Katarzyna Sendecką - wszystkie z Tomaszowa Lubelskiego.W trakcie zawodów rozegrano również biegi dzieci, w zależności od kategorii wiekowej dzieci miały do pokonania dystanse: 1,2 km, 600 m, 400 m. Po zawodach odbyło się spotkanie przy ognisku, przy pieczeniu kiełbasek.Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy najmłodszych kategorii wiekowych otrzymali drobne upominki ufundowane przez Pana Kubę Cieślara /firma XC SKI - TEAM_ Skipol_ biegi narciarskie pl./ 

 

Wyniki zawodów

 

źr. www.lozn.org.pl

Moduł panel
Podobne publikacje
3

Bal Andrzejkowy 2023 w AVOCADO

Wyzwolenia 1D, Tomaszów Lubelski
Andrzejki są specjalną okazją do zorganizowania ostatniej hucznej zabawy przed adwentem. Wyjątkową imprezę organizuje Restauracja Avocado, na którą już dziś...