Wyniki XX Powiatowego Przeglądu Szopek i Stroików Bożonarodzeniowych
W poniedziałek 11 stycznia 2016 r. w Oddziale dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej nastąpiło ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród XX Powiatowego Przeglądu Szopek i Stroików Bożonarodzeniowych.
Poniżej przedstawiamy wyniki:
KATEGORIA SZOPKI PRZEDSZKOLA:
I miejsce Nagroda Ks. Prałata Czesława Grzyba dla GR.SŁONECZKA z Niepublicznego Przedszkola „Baśniowa Kraina” w Tomaszowie Lubelskim (opiekun – Aleksandra Kawka) Anna Stokfisz,
II miejsce: Martyna i Jakub Tabaczuk – Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim (opiekun: Renata Trynda),
III miejsce: Gr. IV - 5-latki Przedszkole Samorządowe Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim (opiekun: Jadwiga Mazurkiewicz, Paulina Wiśniewska,
Kl. I-III
I miejsca i nagrody specjalne:
1. Nagrodę Pana Tomasza Zielińskiego Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej otrzymuje Mateusz Ryńko – kl. I Szkoła Podstawowa w Krynicacach (op. Pani Teresa Śmiech),
2. Nagrodę Pana Leszka Kodymowskiego Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 3 dla Michała Kłosa ucznia kl. I Szkoły Podstawowej Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim (op. Pani Katarzyna Kuczyńska),
3. Nagrodę Pani Marzenny Chlebowskiej Przewodniczącej Oddziału Regionu Środkowo – Wschodniego NSZZ „Solidarność” otrzymuje Dominika Dziama l.7 – Prywatna Szkoła ICO w Tomaszowie Lubelskim (op. Pani Jolanta Lomber, Pani Ewelina Malec), 4. Nagrodę Tomaszowskiego Dyskusyjnego Klubu otrzymuje Mikołaj Mroczkowski kl. III SP Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim (op. S. Bogumiła Woszczak),
5. Nagroda Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Tomaszowie Lubelskim dla Martyny Ferens uczennicy klasy III c Szkoły Podstawowej Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim (op. Pani Ewa Kowalska).
II miejsce:
Sebastian Magryta – ucz. Kl. I SP w Krynicach (op. Pani Teresa Śmiech),
Maja Myśliwiec l.9 - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim (op. Pani Bożena Gajewska)
III miejsce:
Aleksandra Kasprzak – kl.III SP Telatyn (op. Mariola Kasprzak)
Jan Lal l.7 -Szkoła Podstawowa Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim (op. Pani Marta Gałan)
Kl. IV-VI
I miejsca:
1 Nagroda specjalna Pana Wacława Szarego Prezesa Zarządu OPTeam S.A., otrzymuje – Jakub Kamiński ucz. Kl. IV SP w Jarczowie.
1. Nagrodę Pana Wojciecha Żukowskiego Burmistrza Miasta Tomaszowa Lubelskiego otrzymuje Paulina Górska kl. V SP w Bełżcu. 2. Nagrodę Starosty Tomaszowskiego Pana Jana Kowalczyka otrzymuje Mateusz Madej uczeń kl. IV Szkoły Podstawowej w Przewalu ( op. Pani Małgorzata Piliszczuk).
II miejsce:
Koło Plastyczne GOK w Suścu Filia Biblioteczna w Majdanie Sopockim (op. Pani Grażyna Jarosz).
III miejsce:
Dawid Kudełka, Michał Krzemiński kl. V – SOSW w Tomaszowie Lubelskim (op. Pani Anna Paszt),
Świetlica Środowiskowa „KROKUS” w Tomaszowie Lubelskim.
GIMNAZJA:
II miejsce:
Ewelina Łasocha, Natalia Pyć - Gimnazjum Publiczne w Suścu (op. Pani Edyta Nieścior).
III miejsce:
Karina Michniak – Gimnazjum Publiczne Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim (op. Pani Anna Woś).
KATEGORIA STROIKI PRZEDSZKOLA
I miejsce:
Lena Jakubus l.3 - Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim (op. Pani Renata Trynda),
II miejsce: Amelia Matuszak – SP w Krynicach (op. Pani Maria Jasiówka),
III miejsce: Małgorzata Lisowska – Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim.
Kl. I-III
I miejsce:
Filip Łukasik-Bożek – SP w Żulicach (op. Pani Elżbieta Krzaczek).
II miejsce:
Amelia Koper l.7 - SP w Łosińcu (op. Pani Maria Krawiec).
III miejsce:
Dominika Hacia l. 7 - SP Krynice (op. Pani Maria Mużacz).
kl. IV-VI
I miejsce:
Kacper Perdun kl. V – Szkoła Podstawowa w Krynicach (op. Pani Alina Wiśniewska).
II miejsce:
Gabriela Tokarska – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Grabowicy (op. Pani Barbara Łasocha).
III miejsce
Julia Żybura kl. IV - Szkoła Podstawowa w Suścu,
Emilia Skiba - Szkoła Podstawowa w Suścu.
I miejsce:
Joanna Socha – Gimnazjum Publiczne Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim (op. Pani Aneta Świderek).
II miejsce:
Patrycja Czajka – Gimnazjum Publiczne Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim (op. Pani Aneta Świderek).
III miejsce:
Natalia Paszt - Gimnazjum Publiczne Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim (op. Pani Aneta Świderek).
źr. Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Lubelskim