O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
  • Aktualności
  • Na trasach Siwej Doliny odbędą się zawody Puchar Grupy Azoty - Bieg na Igrzyska

Na trasach Siwej Doliny odbędą się zawody Puchar Grupy Azoty - Bieg na Igrzyska

Na trasach Siwej Doliny odbędą się zawody Puchar Grupy Azoty - Bieg na Igrzyska

W najbliższy weekend 21-22.01.2017 roku na trasach Siwej Doliny w Tomaszowie Lubelskim odbędą się zawody Puchar Grupy Azoty - Bieg na Igrzyska w Tomaszowie Lubelski. 

W pierwszym dniu zawodnicy rywalizować będą w sprintach techniką dowolną a podczas drugiego dnia pobiegną stylem klasycznym na dystansach ze startów interwałowych co 30 sekund. Zawody zgromadzą najlepszych zawodników z całego kraju, a będą oni rywalizowali w 5 kategoriach wiekowych od seniora do juniora D. 

Podczas zawodów oprócz rywalizacji do punktacji końcowej Pucharu Grupy Azoty zawodnicy (juniorzy A i B) walczyć będą o awans do Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Małopolska (Zakopane) 2017 i zdobywać będą punkty do Rankingu końcowego Polskiego Związku Narciarskiego. 

Więcej informacji na stronie www.lozn.org.pl

źr. Waldemar Kołcun

Podobne publikacje
TOMASZÓW LUBELSKI
Moduł panel