O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Wielki sukces zawodników TKS Tomasovia

Wielki sukces zawodników TKS Tomasovia

W iście wiosennej scenerii na trasach biegowych przy I LO w Chełmie 04 marca 2017 r. odbyły się Mistrzostwa Województwa w biegach przełajowych. W zawodach startowali zawodnicy TKS „TOMASOVIA”, którzy przywieźli dwa złote i dwa brązowe  medale.

W pierwszym biegu, w najmłodszej kategorii  (rok urodzenia 2006 i młodsi) wygrała Joanna Fus - uczennica Szkoły Podstawowej nr 3 z Tomaszowa Lubelskiego zdobywając tytuł Mistrza Województwa.  

Mistrzem Województwa został także Patryk Luty, który w biegu młodzików na dystansie 2000 m wygrał bezapelacyjnie prowadząc od startu do mety. 

Marlena Mróz zdobyła brązowy medal w biegu na 1500 m w kategorii młodzików, a w tym samym biegu Wiktoria Rachańska zajęła wysokie 4 miejsce. 

W kolejnym biegu w kategorii juniorek młodszych na dystansie 2500 m znakomicie zaprezentowała się Maja Jasińska plasując się na 4 miejscu.  

Aleksandra Słoboda w kategorii juniorek w biegu na 3500 m wywalczyła brązowy medal.  

W punktacji klubowej zawodnicy TKS "TOMASOVIA" stanęła na najniższym stopniu podium, ustępując tylko KS „Agros” Zamość i „Żak” Biała Podlaska przed takimi potęgami lekkiej atletyki jak ZAS UMCS Lublin, MKS Agros Chełm, LKS ZNICZ Biłgoraj, Wisła Puławy, Nefryt Lubartów, MKS Unia Hrubieszów.

mat. nadesłany

Moduł panel
Podobne publikacje
TOMASZÓW LUBELSKI
Moduł panel