O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
  • Aktualności
  • Jakie kredyty są dostępne w Tomaszowie Lubelskim?
Dieta Dworek DąbrowaDieta Dworek Dąbrowa

Jakie kredyty są dostępne w Tomaszowie Lubelskim?

Jakie kredyty są dostępne w Tomaszowie Lubelskim?

Planujesz remont lub zakup samochodu? A może czeka Cię organizacja przyjęcia weselnego? Wiele osób w tej sytuacji decyduje się na zaciągnięcie kredytu gotówkowego w banku. Zanim jednak podejmiesz decyzję o wyborze konkretnej oferty, zwróć uwagę na kilka elementów. Dowiedz się, jakie kredyty może zaciągnąć mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego.

Jakie są rodzaje kredytów konsumpcyjnych?

Czy wiesz, że istnieje wiele rodzajów kredytów? Dlatego, zanim zdecydujesz się na pożyczkę, dowiedz się, jak może ona wyglądać.

Kredyt gotówkowy

To popularny sposób finansowania bankowego. Konsumenci chwalą go za to, że uzyskane środki można przeznaczyć na dowolny cel, oprócz wydatków związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Wartość kredytu w zależności od banku sięga nawet do 200 tysięcy złotych. Należy jednak pamiętać, że taka pożyczka charakteryzuje się wyższym oprocentowaniem niż np. ta przeznaczona na zakup samochodu czy nieruchomości. Ponadto okres kredytowania zwykle wynosi do 12 lat.

Kredyt ratalny

Z pewnością wiele osób miało do czynienia z zakupami na raty. Taki kredyt często jest udzielany bezpośrednio w sklepie – także tym internetowym. Jest udzielany na nabycie konkretnych produktów. Najczęściej ma niskie oprocentowanie.

Kredyt samochodowy

Kredyt samochodowy to pożyczka celowa. Środki uzyskane w ten sposób mogą być przeznaczone na zakup auta, motoru czy np. łodzi. Warto pamiętać, że pojazd stanowi zabezpieczenie dla banku w razie trudności z płatnością rat.

Kredyt na fotowoltaiki

Kredyt na fotowoltaikę to kolejny rodzaj pożyczki celowej. Środki uzyskane od banku należy przeznaczyć na zakup lub montaż instalacji opartej o odnawialne źródła energii. Pożyczkę można łączyć z dostępnymi dofinansowaniami od państwa. Dzięki temu więcej osób może sobie pozwolić na obniżenie rachunków za prąd. To kilka najchętniej wybieranych przez klientów pożyczek.

Gdzie szukać kredytów konsumpcyjnych?

Warto wiedzieć, że oferty banków mogą znacznie różnić się między sobą. Dlatego warto porównać je, tak aby wybrać najlepszą. Czy to oznacza konieczność wizyty w co najmniej kilku placówkach? Niekoniecznie! Dużą pomocą dla osób, które szukają odpowiednich ofert, może być ranking kredytów gotówkowych. Znajdziesz w nim omówienie propozycji najpopularniejszych banków. Dzięki temu wybór odpowiedniej oferty będzie znacznie łatwiejszy. Ponadto, oprócz skorzystania z rankingu, użytkownik kalkulatora kredytowego może uzyskać szczegółowe zestawienie propozycji pożyczek od kilku firm. Aby je otrzymać, wystarczy poświęcić kilka minut na wypełnienie krótkiego formularza. Zrobisz to z dowolnego miejsca i o dogodnej dla Ciebie porze, przez internet. Dzięki temu szukanie kredytów konsumpcyjnych jest znacznie wygodniejsze i łatwiejsze.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze kredytu konsumpcyjnego?

Zastanawiasz się, jaki kredyt konsumpcyjny będzie dla Ciebie najlepszy? Przede wszystkim należy przemyśleć, czy środki będą wydatkowane na konkretną inwestycję. Jeśli planujesz zakup pojazdu lub instalacji fotowoltaicznej, to lepiej sprawdzi się pożyczka celowa. Natomiast osoby, które chcą rozdysponować pieniądze w inny sposób, skorzystają na zaciągnięciu kredytu gotówkowego. Przed podpisaniem umowy z bankiem sprawdź koszty pożyczki – czyli m.in. RRSO, wysokość oprocentowania i prowizji. Warto także zweryfikować, czy istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia na pożyczkę i wzięcia wakacji kredytowych.

Artykuł sponsorowany

Opinie
Moduł panel
Kosiorski.pl - strony internetowe
Podobne publikacje