Burmistrz naszego miasta nagradzał najzdolniejszych uczniów
Wczoraj, 27 maja 2015 roku w sali konferencyjnej w Urzędu Miasta Tomaszów Lubelski odbyło się spotkanie Burmistrza Miasta Wojciecha Żukowskiego z laureatami i finalistami konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz Konkursu Wiedzy o Biblii i Kościele w roku szkolnym 2014/2015.
Uczniowie otrzymali z rąk Burmistrza Miasta, Przewodniczącego Rady Miasta Mirosława Fusa i Przewodniczącego Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia Jacka Pawłuckiego okolicznościowe listy gratulacyjne oraz drobne upominki w postaci książek.
Wyróżnieni uczniowie i nauczyciele:
ze Szkoły Podstawowej Nr 2:
- Karolina Biela – laureatka konkursu z matematyki oraz finalistka konkursu z przyrody
opiekun – Ewelina Hek, nauczyciel matematyki
opiekun – Jolanta Pliżga, nauczyciel przyrody - Filip Przyczyna – finalista konkursu ortograficznego oraz konkursu z przyrody
opiekun – Renata Śrutwa-Krupa, nauczyciel języka polskiego
opiekun – Anna Radziejewicz-Podoba, nauczyciel przyrody - Jakub Bender – finalista konkursu z języka angielskiego
opiekun – Justyna Pupiec, nauczyciel języka angielskiego - Magdalena Trzemżalska – finalista konkursu z przyrody
opiekun – Anna Radziejewicz-Podoba, nauczyciel przyrody - Ewa Buczkowska – finalista konkursu z przyrody
opiekun – Jolanta Pliżga, nauczyciel przyrody - Jakub Bzymek – finalista konkursu z przyrody
opiekun – Jolanta Pliżga, nauczyciel przyrody
ze Szkoły Podstawowej Nr 3:
- Piotr Micek – laureat konkursu z historii oraz finalista konkursu z przyrody
opiekun – Aneta Kita, nauczyciel historii
opiekun – Jolanta Mamczur, nauczyciel przyrody - Damian Kiszczuk – laureat konkursu z historii
opiekun – Aneta Kita, nauczyciel historii - Katarzyna Bucior – laureatka konkursu ortograficznego
opiekun – Joanna Przednowek, nauczyciel języka polskiego - Jakub Ferenc – laureat konkursu z przyrody
- opiekun – Barbara Czubek, nauczyciel przyrody
- Szymon Hypiak – laureat konkursu z przyrody
opiekun – Bożena Tucka, nauczyciel przyrody - Mikołaj Sielewicz – laureat konkursu z przyrody
opiekun – Bożena Tucka, nauczyciel przyrody - Damian Lewandowski – finalista konkursów: z historii, z przyrody i Konkursu Wiedzy o Biblii i Kościele
opiekun – Aneta Kita, nauczyciel historii
opiekun – Jolanta Mamczur, nauczyciel przyrody
opiekun – Stanisława Bartoszyk, nauczyciel religii - Mateusz Harbuz – finalista konkursu z historii
opiekun – Aneta Kita, nauczyciel historii - Weronika Harbuz – finalistka konkursu z historii
opiekun – Aneta Kita, nauczyciel historii - Szymon Małka – finalista konkursu z języka angielskiego
opiekun – Olga Różaniecka, nauczyciel języka angielskiego - Jakub Sokalski – finalista konkursu z przyrody
opiekun – Barbara Czubek, nauczyciel przyrody - Wiktoria Mac – finalistka Konkursu Wiedzy o Biblii i Kościele
opiekun – Stanisława Bartoszyk, nauczyciel religii - Patrycja Wójtowicz – finalistka Konkursu Wiedzy o Biblii i Kościele
opiekun – Stanisława Bartoszyk, nauczyciel religii
z Gimnazjum Nr 1:
- Jagoda Madejczyk – laureatka konkursów: z chemii, z biologii i ortograficznego
opiekun – Elżbieta Stępień, nauczyciel chemii
opiekun – Jolanta Jakubus, nauczyciel biologii
opiekun – Jolanta Piotrowska, nauczyciel języka polskiego - Karolina Ciupak – laureatka konkursu fizycznego i finalistka konkursu z matematyki
opiekun – Wojciech Birunt, nauczyciel fizyki
opiekun – Jolanta Piwko, nauczyciel matematyki - Jarosław Wójtowicz – laureat konkursu z historii
opiekun – Anna Bartnicka, nauczyciel historii - Maciej Mamczur – laureat konkursu z historii
opiekun – Anna Bartnicka, nauczyciel historii - Angelika Biszczanik – laureatka konkursu z biologii
opiekun – Jolanta Kamela, nauczyciel biologii - Aleksandra Kajtel – laureatka konkursu z biologii i finalistka konkursu ortograficznego
opiekun – Jolanta Jakubus, nauczyciel biologii
opiekun – Jolanta Piotrowska, nauczyciel języka polskiego
z Gimnazjum Nr 2:
- Cezary Kapturkiewicz – finalista konkursów: ortograficznego, z geografii i z fizyki
opiekun – Mirosław Tucki, nauczyciel geografii
opiekun – Urszuka Kobiałka, nauczyciel fizyki
opiekun – Dorota Puźniak, nauczyciel języka polskiego
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.
mat., fot.:UM w Tomaszowie Lub.